Thread Previous • Date Previous • Date Next • Thread Next |
Marc Cromme wrote:
Nej. Desværre. Har synes det har været lidt for dyrt...men nu må vi se om jeg på et tidspunkt får overtalt mig selv.On Wed, 15 Sep 2004 19:28:58 +0200, Hasse Hagen Johansen wrote:Prøv at kigge på http://hushtechnologies.com/ Jeg synes de er lækre...men dyre :-(Mon ikke - superlækker og dyr .. har du prøvet sådan en ?? Marc
Jeg ville egetnlig gerne have en med et Hauppauge PVR-350 kort i, og bruge den til Mythtv....men synes måske det ville blive lidt dyrt bare til mythtv.
Har også overvejet epia bundkort...men synes mange af kabinetterne der er til at få fat i herhjemme ikke er så fede. Synes casetronics(www.casetronic.com) har nogle ret lækre, men har ikke set dem forhandlet herhjemme (EET har dem men de vil ikke sælge til mig som privat)
/Hasse
Thread Previous • Date Previous • Date Next • Thread Next |